1397/09/13
مسابقه ملي ارائه پژوهش در سه دقيقه(با تأكيد بر پروژه هاي ساختي)
ضرورت برگزاري و سوابق مسابقه
 
در آذرماه سال 1393 به مناسبت هفته پژوهش براي نخستين بار در كشور مسابقه اي با عنوان "ارائه پژوهش در سه دقيقه" در دانشكده مهندسي مكانيك دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي، توسط انجمن علمي مهندسي مكانيك برگزار شد.
يكي از الزامات پژوهش خوب علاوه بر موضوع و محتوا، ارائه مناسب آن است. از اين رو با در نظر گرفتن اين عامل و با هدف به چالش كشيدن قدرت بيان و توانايي ارائه دانشجويان، انجمن علمي درصدد برگزاري اين مسابقه برآمد.
 
ملاك ها و معيارهاي داوري و انتخاب برگزيدگان
در اين مسابقه هر شركت كننده پژوهش خود را ظرف مدت سه دقيقه به وسيله يك اسلايد استاتيك براي هيئت داوران و نيز مخاطبان حاضر در سالن ارائه مي دهد. معيارهاي داوري عبارت  اند از مهارت و تسلط در ارائه پژوهش، قابل فهم بودن آن براي مخاطبان حاضر، خلاقيت در ارائه مطلب، كيفيت اسلايد و نيز سطح علمي پژوهش. در اين دوره از مسابقات از بين پروژه هاي ساختي، 2 پروژه برگزيده به مركز نوآوري نصير (تحت حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري) معرفي مي گردند.

راهنماي ثبت نام و قوانين مسابقه
تمامي دانشجويان و فارغ التحصيلان رشته مهندسي مكانيك مي توانند در اين مسابقه شركت نمايند. براي ثبت نام كافي ست پس از مطالعه دقيق آيين  نامه و راهنما وارد لينك ثبت  نام شده و مراحل طبق توضيحات انجام شود. (آخرين مهلت ثبت  نام و ارسال آثار شنبه 1397/9/19مي باشد.)
اين مسابقه از دو مرحله تشكيل شده است؛ در مرحله اول سطح علمي تمام پژوهش  هاي ارسال شده از طريق چكيده  ها و اسلايدهاي ارسال شده توسط داوران بررسي مي گردد، سپس پژوهش  هاي برگزيده در روز مسابقه توسط شركت  كنندگان در مقابل داوران و مخاطبان حاضر در سالن ارائه مي گردد و جوايز مسابقه به سه ارائه  دهنده برتر اعطا خواهد شد.در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر يا بروز هرگونه مشكل در ثبت  نام مي  توانيد همه روزه از ساعت 9 الي 16 با شماره هاي زير در تماس باشيد:

شماره تماس : 02184063261 انجمن علمي دانشكده مهندسي مكانيك-09196012052 آقاي بنكدار

پست الكترونيك: 3min.mech.kntu@gmail.com
تعداد بازدید:
186
نویسنده:
منبع:
دانشكده مهندسي مكانيك
تهران، ميدان ونك، خيابان ملاصدرا، خيابان پرديس، پلاك 7    
كد پستي :    43344 - 19919  
تلفن: 88674747   فاكس: 88674748
 
 
 
دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.